четврток, 9. декември 2021. Вести денес: 45
home Храна и пијалаци

ВИДЕО: Како да направите осум вида колачи во едно тавче?

ВИДЕО: Како да направите осум вида колачи во едно тавче?

Сакате различни вкусови на колачи, но не ви се прави големо количество од сите?

Или сакате да направите десерти за сите различни вкусови и да го однесете на забава?

Најновото видео на Tasty ќе ви покаже како да го направите токму тоа.

Коронавирус