понеделник, 17. февруари 2020. Вести денес: 134
Во живо

Прес-конференција на Александар Николоски

home Храна и пијалаци

Пет рецепти за вкусни палачинки

Пет рецепти за вкусни палачинки

Палачинките се секогаш добра идеја за ужина или десерт, кој како ќе избере. Во најновото видео на Tasty ќе погледнете 5 рецепти за вкусни рецепти кои може да ги правите и со состојки по ваш избор.

Банани и јајца, боровинки, декорација од путер и цимет, се дел од рецептите кои дефинитивно треба да ги пробате.