недела, 5. јули 2020. Вести денес: 63
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Храна и пијалаци

Пет рецепти за љубителите на кинеска храна

Пет рецепти за љубителите на кинеска храна

Кинеската кујна е омилена на многумина од вас. Во новото видео на Tasty ќе се испирирате од вкусните рецепти кои може да ги подготвите за вечера без да мора да заминете во ресторан. Се подготвуваат брзо и лесно.

 

Парламентарни избори 2020