петок, 17. септември 2021. Вести денес: 9
home Храна и пијалаци

Пет лесни и брзи десерти со путер од кикирики

Пет лесни и брзи десерти со путер од кикирики

Кога немате идеја што да направите за десерт, а не ви се прави нешто комплицирано, Tasty е тука за вас.

Овие пет брзи и лесни рецепти за десерт со путер од кикирики се одличен избор за сите кои го сакаат овој неодолив вкус.

Коронавирус