петок, 27. ноември 2020. Вести денес: 153
home Храна и пијалаци

Ова овошје заменува апчиња: Ретко го јадеме, а многу е здраво!

Ова овошје заменува апчиња: Ретко го јадеме, а многу е здраво!

Ова овошје ретко ни текнува да го јадеме, а многу е здраво.

Се работи за боровинките кои многу помагаат.

Ја подобруваат крвта, помагаат за анемија, за имунитет, за намалување ризик од срцеви заболувања, како и намалување притисок.

Пијте сок од боровинки и ќе чувствувате низа благодети.

 

Коронавирус