вторник, 31. јануари 2023. Вести денес: 0
home Храна и пијалаци

Направете си љубовен напиток за љубовно задоволство

Направете си љубовен напиток за љубовно задоволство

Дозволете си себеси и на вашиот партнер едно љубовно задоволство.

Се прави брзо, лесно и ќе ја добиете потребната енергија за целиот ден.

Потребни состојки:

Пола чаша цеден грејпфрут
Пола чаша сок од јаболка
Цимет
Неколку стапчиња ванила

Добро промешајте го циметот со сокот од јаболка и грејпфрут. Посипете во чаша и украсете со стапчињата ванила.

Уживајте!