петок, 30. септември 2022. Вести денес: 0
home Храна и пијалаци

Направете оброк за целото семејство од само три состојки

Направете оброк за целото семејство од само три состојки

Немаме секогаш време да одиме до маркет и да испазариме сѐ што ни треба за некој комплициран рецепт.

Овие едноставни предлози за оброк со три состојки ќе ви бидат корисни во вакви ситуации.

Сигурно имате најмалку две од трите состојки што се потребни за овие вкусни ручеци што ги предлага тимот на Tasty.

Коронавирус