сабота, 19. октомври 2019. Вести денес: 11
home Храна и пијалаци

Многу работи правите погрешно: Неверојатни трикови за сечење и сервирање на овошје и зеленчук (ВИДЕО)

Многу работи правите погрешно: Неверојатни трикови за сечење и сервирање на овошје и зеленчук (ВИДЕО)

За да направите овошна салата, често правите вистински неред во кујната.

Правите грешки во сечењето на овошјата, а ова видео ќе ви покаже неверојатни трикови.