сабота, 5. декември 2020. Вести денес: 0
home Храна и пијалаци

Мини штрудли на 4 начини

Мини штрудли на 4 начини

Вкусни и лесни за подготовка, погледнете во најновото видео на Tasty четири идеи за подготовка на мини штрудли, идеални за десерт по вкусниот оброк или за попладневна ужинка.

Коронавирус