четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 147
home Храна и пијалаци

Како да направите чоколадни палачинки?

Како да направите чоколадни палачинки?

На YouTube каналот The Cooking Foodie секогаш има интересни рецепти кои вреди да ги пробате.

Погледнете како да направите чоколадни палачинки – појадок кој ќе му се допадне на целото семејство.

Коронавирус