недела, 12. јули 2020. Вести денес: 145
МЕГА БОМБА

Нуклеарна бoмба: Заев зема рeкет од 6 милиони евра! (АУДИО)

home Храна и пијалаци

Идеја за појадок: Кроасани со шунка и кашкавал

Идеја за појадок: Кроасани со шунка и кашкавал

Пробајте го овој лесен рецепт за денешниот појадок. Кроасаните може да ги купите во најблиската пекара или да ги подготвите сами.

Иако сме навикнати да ги јадеме кроасаните во слатка варијанта, сигурни сме дека ќе ви се допадне овој рецепт за кроасани со шунка и кашкавал.

Парламентарни избори 2020