сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 121
home Храна и пијалаци

Идеја за појадок: Кроасани со шунка и кашкавал

Идеја за појадок: Кроасани со шунка и кашкавал

Пробајте го овој лесен рецепт за денешниот појадок. Кроасаните може да ги купите во најблиската пекара или да ги подготвите сами.

Иако сме навикнати да ги јадеме кроасаните во слатка варијанта, сигурни сме дека ќе ви се допадне овој рецепт за кроасани со шунка и кашкавал.

Коронавирус