сабота, 24. октомври 2020. Вести денес: 53
home Храна и пијалаци

Ги чисти сите бактерии од телото – Напивка која ќе ви помогне

Ги чисти сите бактерии од телото – Напивка која ќе ви помогне

Магдоносот е многу здрав. Тој помага да се исчистите од сите бактерии во телото.Земете 15 грама корен од магдонос исечете го ситно и ставете го во 200 милилитри врела вода.
Нека врие пет минути па оладете го 15 минути, процедете и испијте без засладувачи.

Се пијат 2-3 шолји на ден за да има ефект.

Коронавирус