понеделник, 25. октомври 2021. Вести денес: 100
home Храна и пијалаци

Француски тост омлет за појадок

Француски тост омлет за појадок

Брз и лесен рецепт кој секој може да го направи, а резултатот е вкусен појадок.

Сѐ што ви е потребно се јајца, путер, кашкавал, власец и вашиот омилен леб.

Едноставно е, само следете ги инструкциите во 2 и пол минутното видео.

Локални избори 2021