вторник, 15. јуни 2021. Вести денес: 68
home Храна и пијалаци

Диета со јајца: Дали може да ослабете 4,5 килограми за 7 дена?

Диета со јајца: Дали може да ослабете 4,5 килограми за 7 дена?

Има разни верзии на диетата со јајца и сите ветуваат значително губење на вишокот килограми.

Дали навистина може да постигнете резултати со режим на исхрана базиран на јајца?

Gravity Transformation – Fat Loss Experts имаат научно објаснување за тоа.

ЕУРО 2020

Македонија