среда, 2. декември 2020. Вести денес: 116
Во живо

Блокада на Владата и МНР - „Оставка на Заев, слобода на народот“

home Храна и пијалаци

Десет лесни рецепти со јајца

Десет лесни рецепти со јајца

Во најновото видео на Tasty ќе видите 10 рецепти со јајца кои може секојдневно да ги правите, бидејќи се брзи и лесни.

Кајгана, варено јајце, вафли од јајца, полнети јајца се дел од рецептите што не смеете да ги пропуштите.

 

 

Коронавирус