петок, 10. април 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Храна и пијалаци

Четири рецепти за совршен појадок од палачинки

Четири рецепти за совршен појадок од палачинки

Ако обожавате палачинки овие рецепти се совршен избор за појадок.

Tasty објави четири различни начини на подготвување вкусни и лесни палачинки кои можете да ги комбинирате со омилените намирници и да го збогатите нивниот вкус со додавање на чоколаден прелив, мед, мармалад, јаворов сируп или друг природен засладувач.

Коронавирус