понеделник, 6. април 2020. Вести денес: 151
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Храна и пијалаци

Брзо и вкусно: Неколку рецепти за крцкаво италијанско калцоне

Брзо и вкусно: Неколку рецепти за крцкаво италијанско калцоне

Подобрете ги вашите вештини во кујната и научете како се прави калцоне.

Тимот на Tasty ви предлага неколку рецепти на кои нема да можете да им одолеете.

Коронавирус