недела, 5. април 2020. Вести денес: 103
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Храна и пијалаци

Ако тешко заспивате или се будите навечер, изедете го ова пред спиење

Ако тешко заспивате или се будите навечер, изедете го ова пред спиење

Ако имате и вие проблем со спиењето, тешко заспивате, или пак се будите во текот на ноќта, тогаш употребете мал трик од кујната.

Се што ви треба за да ве опушти е лажиче мед пред спиење.

Има состојки кои помагаат телото да се опушти и со тоа помага за спиење и мирен сон.

Извор: Готви.мк

Коронавирус