недела, 7. јуни 2020. Вести денес: 1
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Храна и пијалаци

Ако сте љубител на лубеница, овие идеи ќе ги пробате веднаш (ВИДЕО)

Ако сте љубител на лубеница, овие идеи ќе ги пробате веднаш (ВИДЕО)

Сите љубители на лубеницата уживаат во вкусот на ова овошје.

Не ни можете да замислите колку интересни начини за нејзина конзумација постојат.

Уживајте во ова видео и научете нешто интересно:

Коронавирус