среда, 1. февруари 2023. Вести денес: 157
home Хороскоп

Вистински експерти за интимните односи – два хороскопски знаци важат за најдобри во кревет

Вистински експерти за интимните односи – два хороскопски знаци важат за најдобри во кревет

Кои се најголемите љубовници во хороскопот? Секој знак има свои предности меѓу чаршавите, но овие 2 хороскопски знака важат како најстрастени и најдобри.

1. Лав

Лавот е управуван од Сонцето, па е сосема јасно дека тој е огнен во кревет. Лавовите не се срамежливи, ќе пробаат сè и тоа на светло, а не се изненадувајте ако извадат и камера. Тие секогаш се расположени да играат и сакаат да експериментираат во кревет.

2. Шкорпија

Присутвото на Шкорпијата е неизбежно кога станува збор за вакви листи. Тие се познати по нивната интимна умешност. Како и Лавовите, тие се подготвени да експериментираат и имаат луди фантазии, па затоа немојте да бидете шокирани доколку Шкорпијата ви предложи да имате интимен однос на јавно место. А ниту играчките не им се непознати.