четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Хороскоп

Убедливо најдобра комбинација во хороскопот: Овие два знаци се родени еден за друг

Убедливо најдобра комбинација во хороскопот: Овие два знаци се родени еден за друг

Станува збор за Бик и Шкорпија.

Кога ќе се најдат, потполно се залудени едан по друг. Нивната страст и хемија се совршени, според ѕвездите. Шкорпијата обожава што Бикот е некој кој не може лесно да се добие и тоа ја привлекува.

Бикот ужива во физичкиот контакт и тежнеењето кон достигнување емотивна сигурност, а Шкорпијата зрачи со привлечност и во љубовта очекува многу страст, нешто што Бикот го обожава.

Коронавирус