вторник, 20. април 2021. Вести денес: 0
home Хороскоп

Три хороскопски знаци со кои сексуалниот однос прави “огномет“ од емоции

Три хороскопски знаци со кои сексуалниот однос прави “огномет“ од емоции

Овие хороскопски знаци не се плашат да ги менуваат улогите, постојано експериментираат за да го зачинат својот сексуален однос во животот. Тие тоа не го прават за да се докажат туку навистина уживаат во сексуалниот однос.

Стрелец

Имаат толку многу отворен ум што сите негови експериментирања делуваат целосно нормално и интересно. Дали на крајот тој екстремист ќе ви се допадне доволно е да започнете врска со нив за да го дознаете тоа, но тоа сепак останува на вас. Но, секако дека тој ќе внесе една целосна нова димензија во вашиот сексуален живот.

Риби

Рибите секогаш играат на сигурна карта. Пред да се опуштат во односот очекуваат прво да се развијат емоции. Кога ќе го добијат тоа што го сакаат сексуалниот однос со нив е фантастичен.

Бик

Кога бикот ќе стекне доволно доверба во вас и ќе стане отворен тогаш може да очекувате луди авантури со него. Штом почувствува дека има стабилност со вас ќе биде најексплозивен во кревет од сите останати хороскопски знаци.

 

извор: tocka.com.mk

Коронавирус