сабота, 30. јули 2022. Вести денес: 58
home Хороскоп

Три хороскопски знаци кои не можат да живеат без секс

Три хороскопски знаци кои не можат да живеат без секс

Никогаш не жалат за нивниот избор… Не можете да му го промените хороскопскиот знак…

Девица

Никогаш, ама баш никогаш, не ги спушта своите стандарди. Овој знак знае што сака и како може да го добие. Неговите стандарди се високи и не се плашат од осаменост. Сака одредени работи во животот, дури и во сексот. Не сака „млак“ партнер и сака да има контрола во креветот.

Стрелец

Многу, многу високи стандарди на кои малкумина им се дораснати. Никогаш не е понизен и секогаш сака да го има само она што му припаѓа на самиот врв. Страсниот Стрелец го сака само најубавото од најубавото, бидејќи така се чувствува многу моќно.

Водолија

Континуирано бара совршенство. Во неговата глава, потрагата по идеален сексуален партнер е како потрага по скриено богатство. Како воден знак, го обожава и сака сексот, а во исто време е сонувач и емотивец, па ако таа личност во главата не е еден розев облак, нема да ја забележи.

 

Коронавирус