вторник, 7. јули 2020. Вести денес: 14
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Хороскоп

Три хороскопски знаци кои ќе го кажат судбоносното „ДА“ во 2019 година

Три хороскопски знаци кои ќе го кажат судбоносното „ДА“ во 2019 година

Три знаци од зодијакот годинава ќе застанат пред олтарот и ќе го кажат своето судбоносно „ДА“,велат астролозите.

Близнаци

Минатата година љубовта за Близнаците беше катастрофална. Меѓутоа личностите родени во овој хороскопски знак сакаат само духовит, никако здодевен партнер.Не грижете се зошто 2019 година ви носи причина да славите.

Конечно ќе пронајдете некој сериозен кандидат за брак.

Бик

Сигурно после лошата 2018 година, сигурно се прашувате кога ќе дојде вистинскиот за вас.Сега може да престанете, зошто во 2019 година ве очекувавистински љубовен огномет.Ведриот, позитивен и доверлив Бик ќе ја најде својата сродна душа.

Јарец

Не постои друг хороскопски знак кој е така ориентиран на исполнување цели во животот како Јарецот. Затоа треба да знаете дека 2019 ви носи среќа.

Нов партнер ќе влезе во вашиот животи ќе го направи многу полесен.Немојте да се откажувате ако првите неколку состаноци, на почетокот на годината бидат неуспешни, ѕвездите ветуваат совршен партнер за вас оваа година.

Парламентарни избори 2020