понеделник, 6. декември 2021. Вести денес: 0
home Хороскоп

Тие сакаат акција: Лицата од овие хороскопски знаци најлесно ќе ги однесете во кревет

Тие сакаат акција: Лицата од овие хороскопски знаци најлесно ќе ги однесете во кревет

Лицата родени во овие хороскопски знаци обожаваат сексуални експерименти и акција во кревет.

Лав

Родени лидери, без проблем ќе ви дадат до знаење дека им се допаѓате. Ако почувствуваат голема сексуална привлечност, ќе ви ги покажат своите заводнички способности и ќе направат сè за да ве освојат.

Кога станува збор за афинитетите во кревет Лавовите преферираат активен секс. Многу се страствени, а се палат и на комплименти.

Шкорпија

Мистичните Шкорпии од астролозите повеќе пати се прогласувани за најсексуален знак. Нивната таинственост, магнетниот шарм и опасниот поглед се неодоливи за многумина.

Иако се многу ексцентрични во кревет, имаат бујна фантазија и подготвени се да пробаат сè.

Коронавирус