четврток, 17. јуни 2021. Вести денес: 32
home Хороскоп

Тие немаат среќа како останатите: Ова е најтажниот знак во хороскопот

Тие немаат среќа како останатите: Ова е најтажниот знак во хороскопот

Астролозите се едногласни дека еден хороскопски знак има помалку среќа од сите останати во зодијакот.

За припадниците на овој знак, работите ретко се движат според планираното. Eдноставно, малкумина од нив добиваат можност за остварување на сите соништа.

Постојано се во трка со времето и обврските, животот постојано ги фрла во оган и нивната битка за подобро утре е речиси секојдневна.

Станува збор за Близнаците, а доколку им се верува на ѕвездите, помалку среќа од другите имаат и Јарците и Вагите.

ЕУРО 2020

Македонија