среда, 22. јуни 2022. Вести денес: 157
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Хороскоп

Тешко вас ако ги имате во близина: Кои се трите хороскопски знаци со најтежок карактер?

Тешко вас ако ги имате во близина: Кои се трите хороскопски знаци со најтежок карактер?

Тие создаваат проблем, имаат тежок карактер, но ова во никој случај не ги прави лоши луѓе, напротив.

Исклучително е интересно да се комуницира со нив.

Овен

Тешко дека некому е изненадување што Овенот паѓа во ова рангирање. Неговата тврдоглавост е силна и тешко е да се комуницира со него затоа што тој секогаш сака да биде во право, дури и кога не е во право.

Вага

Тие се двоумат, тешко носат одлуки, а тоа понекогаш може да биде пречка за добра комуникација. Вагата е исто така многу љубоморна и не се предава лесно.

Шкорпија

Шкорпиите се опасни затоа што се незаситни и чекаат вистински момент да ве удрат од зад грб. Нивната лоша страна се појавува само кога ги лутат и кога тоа го заслужувате, но сепак мора да бидете внимателни.

Коронавирус