недела, 5. јули 2020. Вести денес: 106
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

Во живо

Мицкоски пред граѓаните во Крушево ја претставува програмата на ВМРО-ДПМНЕ

home Хороскоп

Судбината ќе им се насмее: Овие 4 знаци ќе бидат среќници во јуни

Судбината ќе им се насмее: Овие 4 знаци ќе бидат среќници во јуни

Лав

Во јуни претставниците на овој знак ќе можат да докажат пред себе и другите дека невозможното е навистина возможно. Лавот ќе покаже чуда што може да се направат со организација, дисциплина и продуктивност. И со неверојатна леснотија тие ќе ја извршат секоја задача.

Оние кои се сеуште сингл можат конечно да се сретнат со својот партнер, а оние кои се во брак  ќе доживеат неверојатен период на хармонија и романса во нивната врска.

Близнаци

Астролозите ги советуваат Близнаците да ги разгалат своите најблиски со нешто за што копнееле.

Конечно тие ќе разберат дека нема ништо лошо во тоа што понекогаш сте егоист и да живеете за свое задоволство.

Риби

Исчистете го просторот околу вас – ослободете се од непотребни работи во станот, на работа, избришете ги неискористените папки на вашиот компјутер. И тогаш вашиот „меур“ ќе лета до неверојатни височини.

Парламентарни избори 2020