среда, 8. јули 2020. Вести денес: 1
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Хороскоп

Судбина е да бидат богати: Овие 4 хороскопски знаци се магнет за пари

Судбина е да бидат богати: Овие 4 хороскопски знаци се магнет за пари

Јарецот е многу трудољубив и буден, доста способен да започне свој бизнис и да заштеди пари за да гарантира тивка старост.

Ракот сигурно знае да собере пари сè додека не биде богат. Не само тоа, ракот и работи постојано на тоа!

Шкорпија секогаш оди до својата цел, користејќи апсолутно екакви средства за да го стори тоа. И благодарение на тоа, тој исто така ќе биде финансиски независен во староста.

Девица знае како да се грижи за нејзините пари и секогаш е сигурна дека само богатството и раскошот ја чекаат. И не прават грешка!

Парламентарни избори 2020