сабота, 1. октомври 2022. Вести денес: 26
home Хороскоп

Рибите ќе добијат пари, Овенот самоуверен и со нови планови

Рибите ќе добијат пари, Овенот самоуверен и со нови планови

ОВЕН

Самоуверени сте. Правите нови планови и тргнувате во нивна реализација. Очекувате успех. Задоволни сте од односот со брачниот партнер. Наклонетост кон инфекции. Главата и бубезите се чувствителни.

БИК

Вредни сте и амбициозни. Целата енергија ја насочувате кон работата. Задоволни сте од резултатите. Ве очекуваат предизвици врзани за вашиот брачен однос. Во овој однос постои и трета личност. Стабилно здравје.

БЛИЗНАЦИ

Чувајте се од колегите. Можни се караници со нив. Не се сите пријателски расположени кон вас. Ако сте слободни, ве очекува ново познанство кое брзо ќе премине во врска. Стабилно здравје.

РАК

Ве очекува добивање на нова работна понуда или голем работен успех. Во секој случај ќе бидете задоволни од работната ситуација. Оптимистични сте кога е односот со брачниот партнер во прашање. Одлично се чувствувате.

ЛАВ

Задоволни сте како работата се одвива. Имате одговорен став кон обврските. Брачниот партнер не е расположен, но тоа не го приметувате затоа што сте фокусирани на кариерата. Проблеми со коските.

ДЕВИЦА

Не сте задоволни од ситуацијата на работа. Имате впечаток дека сте западнале во рутина која не ви одговара. Презадоволни сте како врската се развива, и се гледате себе во иднината со партнерот. Проблеми со циркулацијата се можни.

ВАГА

Ако се занимавате со креативна работа, максимално сте посветени на своето создавање. Ако не сте уметник, концетрацијата ви е лоша. Презадоволни сте од брачниот однос, но тоа не ве спречува тајно да флертувате. Инфекција е можна.

ШКОРПИЈА

Концентрацијата не ви е силна страна така што сте наклонети кон правење на грешки. Имате одлична соработка со странците. Брачниот однос влегува во криза. Почнувате да се сомневате во верноста на партнерот. Главата е чувствителна.

СТРЕЛЕЦ

Вредни сте, одговорни и презадоволни од ситуацијата на работа. Ве очекува прилив на пари, така што ви годи чувството на финансиска сигурност. Пред вас е ново познанство кое многу брзо ќе премине во врска. Стабилно здравје.

ЈАРЕЦ

Правите нови работни планови во од, и почнувате веднаш со нивна реализација. Брачниот партнер се потпира на вашите финансии и прилично е задоволен од сумата на пари која сте му ја дале. Солидно здравје.

ВОДОЛИЈА

Ве очекува краток службен пат на кој минувате одлично. Состанокот се одвива во работна и оптимистичка атмосфера. Брачниот партнер е наклонет кон таен флерт. Добро здравје. Ви годи рекреација.

РИБИ

Ве очекува финансиски прилив. Вредни сте. Доминирате на работен состанок и постигнувате успех. Имате впечаток дека брачниот партнер е окупиран со финансиите, и дека ве запоставува. Проблеми со бубрезите.

Коронавирус