среда, 26. јануари 2022. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Црн рекорд: 2341 новозаразени, нови 26 починати од коронавирус

home Хороскоп

Припадниците на овие хороскопски знаци не знаат да бидат сингл

Припадниците на овие хороскопски знаци не знаат да бидат сингл

Водолија
Водолиите ги обожаваат масовните собири. Обожаваат патувања и многу им е важен начинот на кој нивната група функционира. Кога се во врска, се чувствуваат полетно и среќно, а кога се сингл, многу се незадоволни и мрзоволни.

Близнаци
Луѓето родени во знакот Близнаци се исклучително дружељубиви и непрестајно стекнуваат нови пријателства. Обожаваат долги разговори и често се чувствуваат осамено, доколку не се опкружени со луѓе. Сакаат емоционални предизвици и затоа уживаат кога имаат партнер кој може да им го направи денот возбудлив.

Вага
Вагите ја обожаваат романтиката најмногу од сѐ. Тие се исклучително грижливи и лесно започнуваат нови врски и пријателство. Меѓутоа, се чувствуваат многу несреќно кога немаат партнер и би направиле сѐ за да се промени тоа.

Коронавирус