понеделник, 6. јули 2020. Вести денес: 6
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Хороскоп

Поволен ден за Рибите, Близнаците да ја проверат крвта

Поволен ден за Рибите, Близнаците да ја проверат крвта

ОВЕН

Очекувајте дека ќе успеете да го стабилизирате односот со соработниците. Саканата личност ќе ви покаже дека сака да правите сериозни планови за заедничка иднина. Проблеми со крвотокот.

БИК

Очекувајте проблеми во комуникацијата со работното опкружување. Доста работи се против вас. Интересен ден кога е во прашање полето љубов. Ново познанство ви доаѓа. Добро здравје.

БЛИЗНАЦИ

Работната ситуација не ви е наклонета во следниот период, па би било најдобро да не ризикувате на ова поле. Надевајте се на стабилен однос со саканата личност. Надополнувајте се. Проверете ја крвната слика.

РАК

Очекувајте добра ситуација кога е во прашање работата. Ќе ги остварите плановите кои ги имате. Ново емотивно познанство ве очекува. Ќе ви се допадне однесувањето кое го покажува вашиот додворувач. Спортувајте.

ЛАВ

Може да очекувате промени кога е во прашање работата. Компликации полека се создаваат. Ако планирате патување во странство, ќе имате интересно емотивно познанство. Проблеми со варењето на храната.

ДЕВИЦА

Работата не ви оди најдобро. Во следниот период ќе имате некои недоумици на ова поле. Лесно ги покажувате своите чувства кон личноста која ви значи. Другата страна ви возвратува со иста мерка. Мали проблеми со грлото.

ВАГА

Очекувајте мали конфликти на работа. Денот не е поволен за склопување нова соработка. Партнерот не е задоволен од ставот кој сте го покажале во односот со него и полека се оддалечува од вас. Мали проблеми со несоница.

ШКОРПИЈА

Конечно сте почнале работа која долго сте ја имале во план. Ќе бидете задоволни од исходот на ситуацијата. Со партнерот не се сложувате најдобро. Имате доста пречки, караници и несогласувања во следниот период. Се чувствувате сосема добро.

СТРЕЛЕЦ

Можно е да сте пасивни кога е во прашање работата и затоа немате мног нови случувања денеска. И понатаму сте разочарани од поранешната љубов, и не ви е лесно да ги преболите случувањата од минатото. Проблеми со забите.

ЈАРЕЦ

Може да очекувате дека ќе успеете да остварите подобрување на кое сте се надевале. Не ви се допаѓа ставот кој партнерот го има кон вас. Кашлица.

ВОДОЛИЈА

Можно е да имате некои компликации во работното опкружување и нема да се сложувате најдобро со соработниците. Потребно е да пружате малку повеќе внимание на саканата личност. Проблем поради стрес.

РИБИ

Имате шанса да ги менувате работните околности кои не ви одговараат. Доаѓа вистинско време за промени. Пред вас е поволен ден. Слободно покажете ги чувствата кон симпатијата. Проблеми поради синуси.

Парламентарни избори 2020