петок, 30. септември 2022. Вести денес: 123
home Хороскоп

Овој март ќе биде посебен за три хороскопски знаци: Особено на овој знак ќе му појде сè од рака во наредните 30 дена

Овој март ќе биде посебен за три хороскопски знаци: Особено на овој знак ќе му појде сè од рака во наредните 30 дена

Нов месец, нови предизвици, нови возбудливи денови особено за овие три хороскопски знаци

ЛАВ

Токму во март ќе се ослободат од предрасудите и конечно ќе дишат со полни гради. Ги очекува неверојатно успешен период како во љубовта, така и на професионален план. Некои претставници на овој знак ќе почувствуваат вистински животни промени.

ВАГА

Конечно ќе ја добијат потребната поддршка и мотивација на работното место. Тешките моменти ќе бидат минато и вистински ќе му се радуваат на животот.

РИБИ

Се’ ќе им појде од рака во наредните триесетина дена. Самоуверено ќе напредуваат на сите полиња, а некои припадници на овој знак ќе се соочат и со непристојни предлози кои ќе бидат голем тест за нивното понатамошно делување.

Коронавирус