вторник, 7. февруари 2023. Вести денес: 49
АКТУЕЛНО

Расте бројот на загинати во Турција и Сирија, спасувачите во трка со времето

home Хороскоп

Овие три хороскопски знаци се најлоши кога водат љубов

Овие три хороскопски знаци се најлоши кога водат љубов

Кога станува збор за секс, вкусовите и сензибилитетите се дефинитивно различни, но лош секс е секогаш лош секс. Некои од нас се едноставно посебични и полоши од другите, и овие три хороскопски знаци навистина се истакнуваат во тоа.

БЛИЗНАЦИ

Близнаците сакаат да се фалат дека се секс машини во кревет, а кога станува збор за акција, лесно се откажуваат, особено мажите. Сексот со нив трае кратко, а нивната себичност и промени во расположението најдобро се гледаат во кревет. Што се однесува до жените, тие можат да бидат многу добри, иако сакаат многу долга предигра.

СТРЕЛЕЦ

Машките Стрелци обожаваат експериментирање и авантура, додека женките се традиционални и не сакаат различни работи во креветот. Меѓутоа, кога работите не им се допаѓаат, и жените и мажите се откажуваат и не даваат можност за нештата да се поправат.

РИБИ

Рибите се дефинитивно најлоши во креветот. Иако се мајстори на љубовта, тие се далеку од тоа за сексот. Жените знаат да бидат агресивни затоа што честопати се мазохисти. Сакаат да прават жртви од себе, а сексот честопати им уништува и многу емоции.