вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 29
home Хороскоп

Овие хороскопски знаци ќе добијат понуда за брак во октомври

Овие хороскопски знаци ќе добијат понуда за брак во октомври

Една од најприродните работи кои следуваат по врската е бракот. Да се ​​биде со еден човек за цел живот, со кој се сакате и почитувате е нешто најубаво што може да ви се случи. Само треба и за тоа да се избере најдоброто време.

Еве кои знаци ќе добијат понуда за брак во октомври:

Девица

Овој месец ќе бидете во можност да ја остварите својата најголема желба во љубовта. Вашиот љубовен живот цвета и ќе добиете прекрасен прстен со предлог. Ако се случи да бидете изненадени, сепак не размислувајте многу. Октомври ќе биде најдобриот месец од годината за вас.

Бик

По неколкумесечна интензивна акција, компромиси и желба да се развие врската, може, во најмала рака, да започнете и да уживате во моментите на љубов кои ви ги пружа партнерот. И ова е токму најдоброто време за да ја добиете посакуваната понуда.

Водолија

Вашиот свет ќе се промени во доста голема мера. Вие го заслужувате тоа. Го очекувавте ова доста долго време. Затоа конечно ќе добиете предлог за брак. Возбудата и стресот што оди заедно со неа ќе ви открие оаза на мир. Прв пат се чувствувате удобно.

 

Коронавирус