понеделник, 6. февруари 2023. Вести денес: 179
АКТУЕЛНО

Најнов биланс: Во земјотресите во Турција и Сирија загинале повеќе од 3.000 луѓе, најмалку 15.500 повредени

home Хороскоп

Овие 3 хороскопски знаци конечно по 5-ти август ќе најдат мир

Овие 3 хороскопски знаци конечно по 5-ти август ќе најдат мир

Јарец

Во вашата кариера, личен живот, социјални кругови и романтични авантури, ќе функционирате во ваш претпознатлив стил. Не се плашете да работете на она за кое сте загрижени. Вие сте поблизу до целите отколку што мислите. Вашата енергија е жива и брза, па искористете ја! Време е да инвестирате во себе и во вашата иднина.

Бик

Сега е време да се направат исправки, да се комуницира што е можно пошироко и да си простите и на себе и на другите.Исто така, избегнувајте ги дволичните пријатели и оние кои не ве исполнуваат, вашите поранешни партнери, но исто така и сексуалните односи.

Риби

Ова е совршено време за да се завршат проектите и задачите и да се направат планови кои можат да бидат ефективни. Рационализирајте го вашиот ентузијазам во енергија која постојано се надградува – без разлика дали преку организирање простор, земање амбициозен проект или трошење време со драги луѓе кои ве прават да се чувствувате добро.