понеделник, 6. јули 2020. Вести денес: 104
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Хороскоп

Овие 3 хороскопски знаци ги очекува свадба во 2019 година!

Овие 3 хороскопски знаци ги очекува свадба во 2019 година!

Бракот не е нешто за коешто сонува секоја жена. Меѓутоа, припадничките на овие хороскопски знаци обично почнуваат да ја планираат својата совршена венчавка уште во детството, а од мали нозе знаат точно каков сопруг сакаат и колку деца ќе имаат. Дознајте дали сте меѓу нив…

Рак
Жените родени во знакот Рак се подготвени да направат се’ за својот партнер и сакаат безусловно. Иако понекогаш се драматични и напорни, тоа се исплати во споредба со тоа колку многу инвестираат во врската. Нивната животна мисија е да создадат рајско катче за своето семејство и место каде што сите ќе се чувствуваат пријатно.

Лав
Иако Лавиците не може да се споредат со жените Ракови, и тие се идеални сопруги. Жените родени во овој знак се истовремено и борци и нежни, а многу се посветени на семејството. Сакаат несебично и чисто, а најчесто бараат партнери кои се енергични како нив.

Овен
Жените родени во овој знак се познати заводнички и мажите не можат да им одолеат. Овните може да го направат својот партнер посилен, посреќен и поодговорен. Жените Овни се одлични, но строги мајки, кои раѓаат победници.

Парламентарни избори 2020