четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 177
home Хороскоп

ОПАСНИ ЗАВОДНИЧКИ: Жените родени во овие 3 знаци се ФАТАЛНИ за мажите!

ОПАСНИ ЗАВОДНИЧКИ: Жените родени во овие 3 знаци се ФАТАЛНИ за мажите!

Ако се верува на астрологијата, жените во овие хороскопски знаци ги привлекуваат мажите без напор. Нивното тајно оружје е харизма, и тие привлекуваат внимание каде и да се појават.

Бик

Жените родени во овој знак се многу шармантни поради што мажите полудуваат по нив. Особено ги привлекува фактот што овие жени живеат според нивните правила. Иако се безгрижни и бараат мажи кои можат да се прилагодат на нив, списокот на оние кои паѓаат на нивниот шарм е долг.

Шкорпија

Мажите ги привлекува нивната убавина и однесување, но и фактот дека се многу пребирливи. Тешко е да ги импресионирате, а мажите многу ги привлекува тоа.

Близнаци

Тие се социјални, а нивната природа е ангелска. Мажите се подготвени да направат сè само за да ги придобијат.

Коронавирус