сабота, 19. јуни 2021. Вести денес: 46
home Хороскоп

Не можат без љубов: Овие хороскопски знаци никогаш не сакаат да бидат сами

Не можат без љубов: Овие хороскопски знаци никогаш не сакаат да бидат сами

Водолија

Водолиите ги обожаваат масовните собири. Обожаваат патувања и многу им е важен начинот на кој нивната група функционира. Кога се во врска, се чувствуваат полетно и среќно, а кога се сингл, многу се незадоволни и мрзоволни.

Близнаци

Луѓето родени во знакот Близнаци се исклучително дружељубиви и непрестајно стекнуваат нови пријателства. Обожаваат долги разговори и често се чувствуваат осамено, доколку не се опкружени со луѓе. Сакаат емоционални предизвици и затоа уживаат кога имаат партнер кој може да им го направи денот возбудлив.

Вага

Вагите ја обожаваат романтиката најмногу од сѐ. Тие се исклучително грижливи и лесно започнуваат нови врски и пријателство. Меѓутоа, се чувствуваат многу несреќно кога немаат партнер и би направиле сѐ за да се промени тоа.

ЕУРО 2020

Македонија