сабота, 30. јули 2022. Вести денес: 50
home Хороскоп

Мислат дека се одлични во се*сот, а ќе ве разочараат: Трите најдосадни хороскопски знаци во креветот

Мислат дека се одлични во се*сот, а ќе ве разочараат: Трите најдосадни хороскопски знаци во креветот

За овие хороскопски знаци се тврди дека се досадни и неиновативни во креветот. Без многу фантазија, меување пози… А најлошото од се е што мислат дека се богови во сексот.

Лав
Самозаљубен дури и кога води љубов, а се што го интересира е тоа како изгледа неговото тело и дали во близина има огледало за да може сам на себе да си испраќа бакнежи. Не дека нема одредени вештини во креветот за добар секс, но љубов води обично сам со себе.

Јарец
Секогаш треба да ги наговарате да имате секс како во прашање да е некоја досадна домашна работа. А тогаш кога ќе го однесете во кревет, лежи и чека вие да ја завршите целата работа.

Риби
Приказните кои што ќе ви ги раскажат за најавениот секс ќе ви звучат како да ќе имате маратонско водење љубов со многу акција. А тоа што ќе го добиете е еден просечен секс од околу 5 минути. Па кога ќе почне Риба да ви раскажува за сексот, немојте да верувате.

Коронавирус