недела, 20. ноември 2022. Вести денес: 114
home Хороскоп

Мажите во овој хороскопски знак бегаат од долги врски

Мажите во овој хороскопски знак бегаат од долги врски

Мажите од овој хороскопски знак се многу сомнителни и недоверливи кога станува збор за емоциите на нивните партнерки.

Тие не веруваат дека се искрени и затоа често се против долги, сериозни и озаконети врски.

Мажот во овој хороскопски знак е многу „тежок“ кога е во прашање љубовна врска.

Станува збор за мажите во хороскопскиот знак на Девица.

 

Коронавирус