петок, 15. октомври 2021. Вести денес: 155
Во живо

Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Лозово

home Хороскоп

Мажите во овие хороскопски знаци се најлоши за брак и врска

Мажите во овие хороскопски знаци се најлоши за брак и врска

И двајцата партнери треба подеднакво да вложуваат во врската. Според хороскопот, мажите родени во овие 3 хороскопски знаци се најлоши брачни партнери.

Овен

Се гледа со вас само кога нему му одговaра. Тој ќе го помине слободното време со вас, но доколку вие одберете место и резервирате. Ако најде некоја партнерка која му се допаѓа повеќе – ќе ве заборави многу лесно и ќе исчезне од вашиот живот.

Бик

Бикот ќе ве натера да ги правите работите кои што му се допаѓаат. Доколку го поканите на кафе, концерт или претстава, тој ќе дојде со вас, но постојано ќе повторува дека му е здодевно па ќе се запрашате зошто воопшто сте со него во брак/врска.

Лав

Никогаш прв нема да ви каже „те сакам“ и никогаш нема да зборува за своите чувства. Ако не го прашате како се чувствува, тој никогаш нема да ви признае. Се грижи за своите потреби, а ги занемарува вашите.

 

Коронавирус