сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 23
home Хороскоп

Мажите родени во овие два хороскопски знаци немаат срам – ќе ве изневерат и со најдобрата другарка

Мажите родени во овие два хороскопски знаци немаат срам – ќе ве изневерат и со најдобрата другарка

Не се сите способни за неверство, но од овие два хороскопски знаци ќе го доживеете неочекуваното.

Овен

Подготвен е да ви зададе удар токму тогаш кога нема да го очекувате. И ете, еден ден ве боли главата порано се враќате од работа и во кревет ќе го начекате со најдобрата другарка. Немојте тоа да ве чуди…

Водолија

Малку поблага верзија од Овенот, немаат храброст да ве изневерат со најдобрата другарка, но нека ќе им кружат валкани мисли во тоа нема сомневање.

Коронавирус