понеделник, 1. јуни 2020. Вести денес: 138
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Хороскоп

Љубовта е пекол со овие хороскопски знаци

Љубовта е пекол со овие хороскопски знаци
Couple sitting on sofa with arms folded, looking angry

Многумина не успеваат да оформат врска што ќе трае, а некои хороскопски знаци сакаат да создаваат проблеми дури и таму каде што не постојат, така што тие се способни да уништат дури и совршена врска.

Со овие хороскопски знаци љубовната врска ќе ви биде вистински пекол.

ОВЕН

Луѓето родени во овој знак имаат его високо колку Ајфеловата кула, така што нема смисла да се обидувате да разговарате со нив за било што, дури ни за емоции. Така што многумина немаат трпение за нив.

БИК

Тие умеат да претераат. Нивната љубов, страст, интензитет, сè е преувеличено. А да, да не заборавиме и дека се како ЦИА. Бидејќи тие апсолутно сакаат да ги испрашуваат своите партнери до тој степен што нивната врска би можела да биде загрозена.

БЛИЗНАЦИ
Тие често се колнат дека никогаш не би можеле да направат лоши работи што можат да ја загрозат врската. Без оглед на тоа што нивните грешки секогаш доведуваат до раскинување. Тие се само слаткоречиво симпатични, а кога треба да се потрудат никаде ги нема.

РАК
Ќе има многу ситуации во текот на денот кога ќе се расправате со нив ако сте нивни партнери. Тие секогаш ќе ве критикуваат за нешто затоа што никогаш не се задоволни. Честопати прават да се чувствувате мизерно.

Коронавирус