вторник, 31. јануари 2023. Вести денес: 153
home Хороскоп

Лицата од овие хороскопски знаци најлесно ќе ги однесете во кревет

Лицата од овие хороскопски знаци најлесно ќе ги однесете во кревет

Лицата родени во овие хороскопски знаци обожаваат сексуални експерименти и акција во кревет.

Лав

Родени лидери, без проблем ќе ви дадат дознаење дека им се допаѓате. Ако почувствуваат голема сексуална привлечност, ќе ви ги покажат своите заводнички способности и ќе направат сè за да ве освојат.

Кога станува збор за афинитетите во кревет Лавовите преферираат жесток и активен секс. Многу се страствени, а се палат и на комплименти.

Шкорпија

Мистичните Шкорпии од астролозите повеќе пати се прогласувани за најсексуален знак. Нивната таинственост, магнетниот шарм и опасниот поглед се неодоливи за многумина.

Иако се многу ексцентрични во кревет, имаат бујна фантазија и подготвени се да пробаат сè.