сабота, 27. февруари 2021. Вести денес: 0
home Хороскоп

Колку долго се лути секој хороскопски знак?

Колку долго се лути секој хороскопски знак?

Секој хороскопски знак реагира различно на лутина, но колку долго трае тоа? Дознајте во продолжение.

Овен: Најмногу 24 часа.

Бик: Цел живот.

Близнаци: Максиум 30-тина секунди.

Рак: Долги години.

Лав: До крајот на животот буквално.

Девица: Неколку месеци, потоа забораваат.

Вага: Потребни им се неколку секунди.

Скорпија: Цела вечност и ништо на овој свет нема да ги предомисли.

Стрелец: Доволни им се два дена.

Јарец: Ве отпишале засекогаш.

Водолија: Цела година.

Риби: 2-3 месеци.

Коронавирус