недела, 1. октомври 2023. Вести денес: 44
Во живо

Втора годишна конференција на Унија на ветерани на ВМРО-ДПМНЕ во Струмица

home Хороскоп

Кој што кажува после с*кс – Овен: Ајде пак! Бик: Гладен сум

Кој што кажува после с*кс – Овен: Ајде пак! Бик: Гладен сум

Може да верувате или да не верувате во хороскоп, но секогаш е забавно да прочитате што кажуваат астролозите за вашето однесување согласно хороскопскиот знак.

Припадноста на хороскопскиот знак може да даде некои информации за вашето однесување, вклучувајќи го и сексуалното, но ништо не треба да се зема премногу сериозно.

Согласно карактерните особини на различните хороскопски знаци, еве што најчесто би рекле веднаш после секс:

ОвенАјде пак!

Бик: Гладен сум

Близнаци: Кај е далечинското?

Рак: Кога ќе се венчаме?

Лав: Добар бев, нели?

Девица: Мора да ја исперам постелнината

Вага: Ако тебе ти беше ок, и мене ми беше ок

Шкорпија: Можеби треба да те однесам дома

Стрелец: Не ме барај, јас ќе те барам тебе

Јарец: Имаш визит-карта?

Водолија: Ајде сега да пробаме без облека!

Риба: Како рече дека се викаш?

 

Извор: kajgana.com