среда, 2. декември 2020. Вести денес: 69
home Хороскоп

Ќе им се насмее среќата во љубовта: Јуни ќе биде месец на пресврти за овие хороскопски знаци

Ќе им се насмее среќата во љубовта: Јуни ќе биде месец на пресврти за овие хороскопски знаци

Овие два хороскпски знаци месецов ќе доживеат вистински пресврт во љубовта.

Јарецот е прв на листата за љубовни доживувања и возбуда. Многу нешта ќе се свртат во негова корист. По 14. јуни на Јарците кои се слободни ќе им се насмее среќата.

Втори се Раковите. Периодот од 14. до 24. јуни ќе биде особено среќен. Слободните припадници на овој знак ќе ја запознаат својата сродна душа.

 

Коронавирус