вторник, 26. мај 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Хороскоп

Какви сте на работа според вашиот хороскопски знак?

Какви сте на работа според вашиот хороскопски знак?

Хороскопот открива многу работи, а меѓу останатото и какви сте кога работите.

Овен

Полетен и енергичен додека е заинтересиран, но и најдобар е во пронаоѓање на пократки патчиња.

Бик

Работи со темпо кое самиот ќе си одреди, ниту пребрзо ниту пребавно.

Близнаци

Брзи и паметни, но само додека ги интересира тоа што го прават.

Рак

Има добра меморија.

Лав

Работи многу подобро откако ќе го пофалат.

Девица

Перфекционист со добро око за детали.

Терезија

Подобро работи во друштво или кога е дел од тимот.

Шкорпија

Додека работи, не мисли на ништо друго.

Стрелец

Сака да ги пролонгира работите, па се’ работи во последен час.

Јарец

Работи напорно. Сериозен, истраен е и темелен.

Водолија

Работи интуитивно и инспиративно и често самата се изненадува колку е добра.

Риби

Во работата повеќе ги води интуицијата отколку логиката.

Коронавирус